Newsletter
Zapraszamy wszystkich wędkarzy i pasjonatów elektronicznych map batymetrycznych do udziału w projekcie „Zrobimy Ci Mapę” »»
Odwiedź sklep z elektroniką dla wodniaków

Jak załadować mapę do GPS-a?

Do GPS-ów z serii Endura używamy map na kartach mikroSD natomiast do odbiorników HDS na kartach SD. »»

Mapy na maxa

 

Maxi Mapa powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku turystycznego na elektroniczne mapy opisujące obszar Polski. Używanie GPS stało się w obecnie tak powszechne, że dokładne mapy topograficzne i ich obecność w urządzeniu to wyznacznik jakości odbiornika.

Maxi Mapa to zbór danych jakich nie znajdzie się w żadnej innej mapie.

O MaxiMapie

Czym jest MaxiMapa?

obrazek
MaxiMapa powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku turystycznego na elektroniczne mapy opisujące obszar Polski. Używanie GPS stało się w obecnie tak powszechne, że dokładne mapy topograficzne i ich obecność w urządzeniu to wyznacznik jakości odbiornika. MaxiMapa to zbór danych jakich nie znajdzie się w żadnej innej mapie.

MaxiMapa w akcji Zegrze

Film przedstawia współpracę cieniowane mapy batymetrycznej Zalewu Zegrzyńskiego i plotera GPS - HDS firmy Lowrance. Dzięki cieniowanym szczegółom topografii dna odnajdywanie podwodnych wzniesień jest bardzo łatwe. Wystarczy nakierować łódź na wzniesienie i śledzić wskazania głębokości pokazywane przez echosondę.

MaxiMapa w akcji (ŚNIARDWY)

Ten film pokazuje jak łatwo nawiguje się z MaxiMapą HDS - mapa współpracuje z wszystkimi urządzeniami serii HDS firmy Lowrance. Na filmie cieniowana mapa batymetryczna Śniardw. Jeśli chcesz zobaczyć film w jakości HD kliknij na ekranie napis YouTube.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

MaxiMapa™ 2011

Start Galeria Cennik Prasa o nas Kontakt

Engine by iCMS3 - © 2007-2011 VistaGroup

Nazwa produktu Ilość Cena